Kokį vizitinės kortelės dydį pasirinkti?

Nėra taisyklės, griežtai nurodančios, kokio dydžio vizitinę kortelę reikėtų pasirinkti. Kortelės dydis dažnai priklauso nuo verslo ar veiklos pobūdžio, prekės ženklo identiteto ar asmeninių simpatijų tam tikram dizainui. Svarbiausia, kad kortelė būtų patogi naudoti ir laikyti.

Pastaruoju metu paplito kvadratinių ar didesnio formato vizitinių kortelių gamyba. Galbūt didesnis formatas nėra itin patogus, tačiau jis praverčia dizaino ar kitų meno sričių atstovams, norintiems pademonstruoti profesinius sugebėjimus. Vieni vizitinėse kortelėse eksponuoja savo darbus, kiti išlaisvina kūrybą, siekdami sukurti darbo sritį pateisinančią alternatyvą ir vizitinę kortelę paversti žaismingu, bet funkcionaliu meno kūriniu.

Visgi kraštutinumams, sprendžiant vizitinės kortelės dydį, vietos mažoka. Vizitinė kortelė neturėtų būti pernelyg didelė. Nusprendus savo verslui pritaikyti didesnių išmatavimų vizitinės kortelės dizainą, rizikuojama kortelės išvaizda. Per didelis formatas gali lemti tai, kad nerandant patogaus dėklo ar vietos jai laikyti, kortelė susiglamžys ar apsitrins, o tai tikrai nekurs pridėtinės vertės formuojamam įvaizdžiui. Kita vertus, nusprendus pasirinkti per mažą vizitinės kortelės dydį, rizikuojama, kad joje pateikti kontaktiniai duomenys bus ne itin gerai įskaitomi, nepakaks vietos svarbiausiai informacijai. Šiuo atveju patarimas paprastas – svarbiausia saikas!

Atgal į sąrašą